SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
Pojkar 10/11
Torshälla IBK
Föreningen
Styrelsen
Spelarombud
Marknad
Senior
Representationslag
U-lag Division 2
U-lag Division 3
Pojkar HJ
Sportgruppen
Pojkar
Ungdomssektionen
Pojkar 08/09
Pojkar 10/11
Pojkar 12/13
Pojkar 14
Pojkar 14/15
Pojkar 16
Innebandyskolan
Flickor
Flickor 12-13
Flickor 14-16
Flickor
Motion
Parasport
Motion
Gamla sidor
Pojkar Röd
Pojkar 05
Pojkar 06
Pojkar 07
Pojkar 09
Pojkar 11
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Torshälla IBK
Föreningen
Styrelsen
Spelarombud
Marknad
Senior
Representationslag
U-lag Division 2
U-lag Division 3
Pojkar HJ
Sportgruppen
Pojkar
Ungdomssektionen
Pojkar 08/09
Pojkar 10/11
Pojkar 12/13
Pojkar 14
Pojkar 14/15
Pojkar 16
Innebandyskolan
Flickor
Flickor 12-13
Flickor 14-16
Flickor
Motion
Parasport
Motion
Gamla sidor
Pojkar Röd
Pojkar 05
Pojkar 06
Pojkar 07
Pojkar 09
Pojkar 11
Torshälla IBK
Innebandy
Pojkar 10
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Gästbok
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Gästbok
Matcher
Visa alla matcher
2023/24: Pantamera Pojkar Röd D
2023/24: Pantamera Pojkar Röd E
2023/24: Slutspel Pojkar Röd E
2022/23: Katrineholmscupen 2023
2022/23: Pantamera Pojkar Röd F
2022/23: Pojkar Blå A
2022/23: Storvretacupen 2023
2021/22: Pojkar Blå B
2020/21: Pojkar Blå C
2020/21: Örebrocupen
2019/20: Pojkar Grön A
2018/19: Pojkar Grön Nivå Klass B
2017/18: Pojkar Grön TIBK Röd
2017/18: Pojkar Grön TIBK Svart
SEPTEMBER 2023
24
13:00
sön
13:00
Bortamatch
Västerås IB -
Torshälla Innebandyklubb
-
OKTOBER 2023
14
11:00
lör
11:00
Skjulstahallen A1
Mesta -
Torshälla Innebandyklubb Pojkar 10/11
-
15
15:00
sön
15:00
Skjulstahallen A
Torshälla IBK
- Onyx IBS
8 - 3
15
18:00
sön
18:00
Duveholmshallen A
Katrineholms IBF -
Torshälla IBK
2 - 6
21
14:45
lör
14:45
Hedebyhallen
Trosa Edanö IBK -
Torshälla IBK
3 - 6
22
16:00
sön
16:00
Skjulstahallen A
Torshälla IBK
- Onyx IBS Oxelösund
4 - 4
NOVEMBER 2023
04
12:35
lör
12:35
Bortamatch
Jemtlands Innebandy -
Torshälla Innebandyklubb Pojkar 10/11
-
04
14:55
lör
14:55
Bortamatch
Huddinge IBS -
Torshälla Innebandyklubb Pojkar 10/11
-
04
19:55
lör
19:55
Bortamatch
Torshälla Innebandyklubb Pojkar 10/11
- Vallentuna IBK
-
05
17:45
sön
17:45
Bortamatch
Torshälla Innebandyklubb Pojkar 10/11
- Jemtland innebandy
-
11
10:00
lör
10:00
Thomas Arena
Strängnäs IBK -
Torshälla IBK
3 - 3
12
16:00
sön
16:00
Skjulstahallen A
Torshälla IBK
- Onyx IBS Nyköping
4 - 3
17
19:00
fre
19:00
Skjulstahallen A
Torshälla IBK
- Mesta IBK
6 - 5
19
15:30
sön
15:30
Björkestahallen
Nykvarns IF -
Torshälla IBK
9 - 3
25
11:30
lör
11:30
Västergård Arena A
Telge SIBK -
Torshälla IBK
4 - 2
DECEMBER 2023
03
14:15
sön
14:15
Rosvalla C-hall
Onyx IBS -
Torshälla IBK
5 - 4
03
18:00
sön
18:00
Skjulstahallen A
Torshälla IBK
- Katrineholms IBF
2 - 4
09
10:30
lör
10:30
Ramdalens Sportcenter
Onyx IBS Oxelösund -
Torshälla IBK
1 - 7
09
14:30
lör
14:30
Hedebyhallen
Trosa Edanö IBK -
Torshälla IBK
4 - 10
16
12:00
lör
12:00
Rosvalla Arena A
Onyx IBS Nyköping -
Torshälla IBK
4 - 2
17
11:00
sön
11:00
Skjulstahallen A
Torshälla IBK
- Strängnäs IBK
2 - 6
JANUARI 2024
02
09:45
tis
09:45
IFU Arena E
Torshälla Innebandyklubb Pojkar 10/11
- IK Sirius
-
02
18:00
tis
18:00
Fyrishov C
Torshälla Innebandyklubb Pojkar 10/11
- Esport Oliers NG
-
03
09:30
ons
09:30
Fyrishov E
Torshälla Innebandyklubb Pojkar 10/11
- Tullinge IBK
-
03
13:35
ons
13:35
Fyrishov E
Torshälla Innebandyklubb Pojkar 10/11
- Skoghall IBK
-
03
16:15
ons
16:15
IFU Arena A
Torshälla Innebandyklubb Pojkar 10/11
- Esport Oilers Svart (1 grp 5)
-
14
16:00
sön
16:00
Skjulstahallen A
Torshälla IBK
- Nykvarns IF
3 - 4
20
15:15
lör
15:15
Skjulstahallen A
Mesta IBK -
Torshälla IBK
4 - 2
21
11:00
sön
11:00
Skjulstahallen A
Torshälla IBK
- Telge SIBK
2 - 1
27
12:30
lör
12:30
Hammarens IP
IFK Mariefred -
Torshälla IBK
2 - 4
FEBRUARI 2024
04
16:00
sön
16:00
Skjulstahallen A
Torshälla IBK
- Onyx IBS
1 - 8
04
17:30
sön
17:30
Skjulstahallen A
Torshälla IBK
- Onyx IBS Oxelösund
6 - 4
07
19:00
ons
19:00
Duveholmshallen A
Katrineholms IBF -
Torshälla IBK
3 - 4
11
13:45
sön
13:45
Skjulstahallen A
Torshälla IBK
- Onyx IBS Nyköping
2 - 1
28
18:15
ons
18:15
Bortamatch
Mesta IBK -
Torshälla Innebandyklubb Pojkar 10/11
-
MARS 2024
02
09:00
lör
09:00
Thomas Arena
Strängnäs IBK -
Torshälla IBK
4 - 6
03
12:15
sön
12:15
Skjulstahallen A
Torshälla IBK
- Trosa Edanö IBK
8 - 7
09
10:30
lör
10:30
Björkestahallen
Nykvarns IF -
Torshälla IBK
5 - 2
10
14:45
sön
14:45
Skjulstahallen A
Torshälla IBK
- Mesta IBK
2 - 2
17
13:45
sön
13:45
Västergård Arena A
Telge SIBK -
Torshälla IBK
4 - 5
23
09:45
lör
09:45
Släbrohallen
Strängnäs IBK -
Torshälla IBK
1 - 1
23
12:00
lör
12:00
Släbrohallen
Onyx IBS -
Torshälla IBK
3 - 1
23
15:45
lör
15:45
Släbrohallen
Torshälla IBK
- Mesta IBK
5 - 3
APRIL 2024
12
17:00
fre
17:00
Bortamatch
Torshälla Innebandyklubb Pojkar 10/11
- Vallentuna
-
13
08:45
lör
08:45
Mälarenergi
Torshälla Innebandyklubb Pojkar 10/11
- Köpings IBK
-
13
13:15
lör
13:15
Bortamatch
Bälinge -
Torshälla Innebandyklubb Pojkar 10/11
-
Våra samarbetspartners:
Facebook