Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Torshälla IBK
Innebandy

Kommande matcher
DECEMBER 2019
 
07
lör
00:00    
Pojkar 04, Bortamatch
Onyx IBS Orange - Torshälla IBK Vit  -      
07
09:00
lör
09:00    
Pojkar 09, Hölö allaktivitetshall, Erikbergsvägen 9 Hölö
 
Sammandrag - Torshälla Innebandyklubb  -      
07
09:30
lör
09:30    
Pojkar 10, Björkestahallen
Nykvarns IF Vit - Torshälla IBK Röd  -      
07
10:15
lör
10:15    
Pojkar 10, Gripenskolan
Torshälla IBK Röd - Nykvarns IF Vit  -      
07
11:45
lör
11:45    
Pojkar 10, Gripenskolan
Onyx IBS Orange - Torshälla IBK Röd  -      
07
11:45
lör
11:45    
Pojkar 10, Björkestahallen
Onyx IBS Oxelösund - Torshälla IBK Röd  -      
07
12:00
lör
12:00    
Pojkar 04, Rosvalla A
Onyx IBS Orange - Torshälla IBK Vit  -      
07
12:30
lör
12:30    
Pojkar 10, Björkestahallen
Katrineholms IBF - Torshälla IBK Röd  -      
07
13:15
lör
13:15    
Pojkar 10, Gripenskolan
Torshälla IBK Röd - Onyx IBS Orange  -      
07
15:00
lör
15:00    
Pojkar 05, Skjulstahallen A1
Nyfors P05/06 - Torshälla Innebandyklubb  -      
07
17:00
lör
17:00    
Alunda IBF - Torshälla IBK  -      
08
09:45
sön
09:45    
Flickor 09/10, Bortamatch
Telge - Torshälla Innebandyklubb  -      
08
10:00
sön
10:00    
Flickor 07/08, Skjulstahallen A
Torshälla IBK - Onyx IBS  -      
08
10:00
sön
10:00    
Pojkar 11, Hedebyhallen
 
- Torshälla Innebandyklubb  -      
08
11:30
sön
11:30    
Pojkar 07, Skjulstahallen A
Torshälla IBK - Onyx IBS Oxelösund  -      
08
13:00
sön
13:00    
HJ/H3, Skjulstahallen A
HJ/H3 » 
Torshälla IBK U-lag - Eskilstuna Nyfors IK
  -      
08
14:00
sön
14:00    
H2, Wasa Sporthall
H2 » 
Visby IBK U-lag - Torshälla IBK U-lag
  -      

  Fler kommande matcher >>

Spelade matcher
DECEMBER 2019
 
06
19:30
fre
19:30    
Rasbo IK Junior - Torshälla IBK5  -  6  
06
18:30
fre
18:30    
Pojkar 04, Skjulstahallen A
Torshälla IBK - Nykvarns IF Vit0  -  11
 
01
14:30
sön
14:30    
HJ/H3, Hammarvallen
HJ/H3 » 
Flens IBF /Malmköping IBF U-lag - Torshälla IBK U-lag
14  -  10
NOVEMBER 2019
 
30
14:30
lör
14:30    
Pojkar 06, Hammarens IP
Torshälla IBK - Onyx IBS 0  -  1  
30
14:00
lör
14:00    
Representationslag (div.1), Stiga Sports Arena A2
Torshälla IBK - Björklinge BK4  -  16
30
14:00
lör
14:00    
Pojkar 05, Stiga Sports Arena C
Strängnäs IBK - Torshälla IBK6  -  1  
30
11:45
lör
11:45    
Pojkar 06, Hammarens IP
Katrineholms IBF - Torshälla IBK 3  -  1  
30
11:00
lör
11:00    
Pojkar 05, Stiga Sports Arena C
Torshälla IBK - Nykvarns IF 2  -  7  
30
10:15
lör
10:15    
Pojkar 07, Thomas Arena
Strängnäs IBK Röd - Torshälla IBK   -      
30
09:00
lör
09:00    
Pojkar 06, Hammarens IP
Torshälla IBK - Nykvarns IF 0  -  7  

  Fler spelade matcher >>
 
Våra samarbetspartners:
 
Facebook